Ucuz ve Ekonomik Bir Tatil

Ucuz ve ekonomik bir tatil bulmak önemlidir ve bunun için erken rezervasyon yaptırmak gerekir. Tatil seçmek için buraya tıklayabilirsiniz: İndirimli Tatil

Antalyada,Kızkalesinde ya da Anamurda olması farketmez. Erken rezervasyon her yerde ekonomik bir tatile kapı açar.

Ucuz bir tatil

Ucuz bir tatil mi lüks bir tatil mi

Lüks Tatil Nasıl Olur

Eski zamanlarda, manzaralı bir otelde kalmak, Avrupa’da güzel bir yerde yemek yemek lüks sayılırdı. Fakat günümüzde bu terim yerini çok farklı seçeneklere bırakmıştır. Afrika’da bir safariye çıkmak, Antartika’ya gitmek bunlar artık sıradan tatiller haline dönüşürken, uzaya çıkmak gibi ilginç fikirlere yerini bırakmıştır.

1,5 Milyon Dolar İle Dünya Miraslarını Görün

Belgesellerde denk gelinen yerleri görmek istiyorsanız ve bunu 2 yıl boyunca sürdürmek niyetindeyseniz, Hurlingham Travel şirketi tarafından düzenlenen bir gezi programı ile yapabilirsiniz. İki yıl süresinde bu tatil de UNESCO’nun Dünya Mirasları Listesi’ndeki yerleri görülebilir.

Özel Araba Ferrari İle Avrupa’da Gezmek

Bazı insanlar için en büyük tutkulardan biri arabadır. Araba ve tatil kelimelerini birleştirebilir lüks tatil yapılabilir. Far’ın Away Travel tarafından düzenlenen bu ilginç tatil gezisinde, Toskana’nın güzelliklerini Ferrari’niz ile görme şansı veriyor. İtalya’da tarihi yerleri gezmek, Milano’da alışveriş yapmak bu seçenekler arasında yer alıyor.

Özel Jet İle Dünya Turu Yapmak

Dünyayı gezmek ve güzel bir tatil yapmak insanların hayal dünyasında hep yer tutmuştur. Yoğun çalışma temposu veya para sıkıntıları bunlara engel olabilirken, bu gibi sıkıntısı olmayan insanlar için VIP Turizm şirketi özel bir tatil seçeneği sunmakta. Kişiye özel bir jet tahsis eden şirket, 25 gün boyunca dünyanın farklı noktalarına insanları taşıyıp tatil imkânı sunmakta. Bu tatilin maliyeti ise 71 bin avrodan başlamaktadır.

Bunların dışında, lüks bir otelde keyfinizce, dilediğiniz gibi tatil yapabilir, dünya üzerindeki en iyi savaş uçakları ile uzay sınırına kadar 6 bin avrodan başlayan fiyatlarla çıkabilir, kendinize bir ada kiralayabilir, kişi başı ücreti 95 bin dolar olan uzay seyahatine çıkabilir, Uganda ve Ruanda gibi yerlerde vahşi bir dünya turuna çıkabilirsiniz.

Anamur Otelleri

Kızkalesi Otelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir